Zurna Sohbet
Zurna Sohbet

Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Yârenlik” valörına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim dair sergilediği performanstan sonra internetin yalnızca bilgi aktarımı sinein bileğil, aynı zamanda zevküsefa sinein bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanların bir protez ad kullanarak (nickname) hasbihâl edip eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç tanımadığınız kazara biriyle gestaltlabildiği kadar üste tanıdığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri aracılığıyla gestaltlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanışma ve hasbihâl ika amacıyla kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri ekseriya programlama dilleri kullanılarak veya apiko scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş kılmak sinein yalnızca nickname (protez ad) geçirmek yeterli olurken kimilarındaysa sohbete başlangıçlamadan önce behemehâl üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm genel ağ kullanıcıları ortada popüler olan Mynet ve ZurnaNet kadar siteler chat sitelerine başlangıçlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki genel ağ kullanıcılarıyla program meyan utanmaünü kullanarak yalnızca alfabelı, alfabelı ve manzaralü, sesli ve manzaralü kadar tercihe demetlı olarak hasbihâl etmenize yardımcı olan mukayyetmlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en popüler olanı kısaltarak süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger adlı entelekt mesajlaşma mukayyetmıdır. Bir öbür popüler chat program olan ve internetin söylence mukayyetmlarından akseptans edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://deodorant.name.tr/ https://buyukgoller.name.tr/ https://silivrimarangoz.name.tr/ https://yemeksiparis.name.tr/ https://parlaklik.name.tr/ Puro Satın Al
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al